Dizajni & Teknologjia

Test Drive i parë i makinave Chery në pistën NAVAK
Test Drive i parë i makinave Chery në pistën NAVAK

Në pistën NAVAK, përfaqësuesit e mediave dhe klientët e interesuar patën mundësinë të ndjejnë fuqinë e modeleve #Chery #FX, #Tiggo7Pro dhe #Tiggo8Pro.

Më shumë
Chery renditet në vendin e parë në eksportet e makinave jashtë Kinës, me një normë rritjeje prej 28%.
Chery renditet në vendin e parë në eksportet e makinave jashtë Kinës, me një normë rritjeje prej 28%.

Gjatë vitit të kaluar, Chery Group ka regjistruar rezultate të konsiderueshme shitjesh dhe një rritje të eksporteve globale, me normën më të lartë të rritjes që e rendit atë në vendin e parë për sa i përket ...

Më shumë
Me vëllimin e shitjeve që tejkalon 100,000 njësi për pesë muaj rresht, shitjet e automjeteve Chery në 10 muajt e parë të 2022 kaluan një milion njësi.
Me vëllimin e shitjeve që tejkalon 100,000 njësi për pesë muaj rresht, shitjet e automjeteve Chery në 10 muajt e parë të 2022 kaluan një milion njësi.

Së fundmi, Chery njoftoi rezultatet më të fundit të shitjeve. Tetori që sapo kaloi ishte muaji i pestë radhazi në të cilin vëllimi i shitjeve mujore të makinave Chery kaloi shifrën 100,000, me shitjet totale që u rritën me 50,4% ...

Më shumë

www.chery.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.