Pamje 360°

Eksterijer

FUQIA

Platforma T1X ka lartësi  të mirë të sediljeve të përparme dhe të pasme dhe hapësirë ​ të lartë nga toka. Këndet e hyrjes dhe daljes ofrojnë gjithashtu performancë më të mirë jashtë rrugës.

T1X Shasi komode

Motori 1.6T GDI

Programoni një test drive/Zatražite ponudu

www.chery.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.