Pamje 360°

Eksterijer

FUQIA

Motori 1.6T

Motori 1.6T

Motori 1.6T-GDI me një fuqi prej 186 kf në 5500 rpm, një çift rrotullues prej 274 NM në 2000-4000 rpm.

7DCT

7DCT

7DCT Transmision automatik.

T1X e shasisë

T1X e shasisë

Platforma T1X ka lartësi më të mirë të sediljeve të përparme dhe të pasme dhe hapësirë ​​më të lartë nga toka. Këndet e hyrjes dhe daljes ofrojnë gjithashtu performancë më të mirë jashtë rrugës.

Programoni një test drive/Zatražite ponudu

www.chery.al përdor cookies (biskotat) dherespekton privacinë tua! Nei përdorimcookies për qëllime të ndryshme siç ështëfunksionaliteti i faqes në internet, përpërvoja sa më të mirë përdoruese, përintegrimin me rrjetet sociale. Duke vazhduar vizitën tuaj në faqen tonë tëinternetit, ju pranoni që përdorni cookies, por jo edhe të dhënat personale.